صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / دستگاه بوجاری گندم / فروش دستگاه بوجاری گندم سیار کوچک خانگی

فروش دستگاه بوجاری گندم سیار کوچک خانگی

بیشترین تقاضای خرید دستگاه بوجاری گندم سیار کوچک خانگی از سوی کشاورزان بومی و بنکداران است. دستگاه های بوجاری گندم بر اساس ظرفیت به سه دسته ی کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می شوند که کوچکترین آن ها دستگاه بوجاری گندم سیار کوچک خانگی است.

دستگاه بوجاری سیار

 

مزیت های دستگاه بوجاری گندم سیار کوچک خانگی

از جمله مزیت های دستگاه بوجاری گندم سیار خانگی حمل و جابه جایی آسان آن است. البته به علت اینکه نوع برق مصرفی مناسب  این دستگاه برق تک فاز است می توان در هر جایی از آن استفاده کرد.از جمله ویژگی های دستگاه بوجاری گندم سیار استفاده ی ساده و در عین حال سرعت آن در پاک کردن دانه های گندم است.

البته دستگاه بوجاری گندم سیار خانگی علاوه بر بوجاری کردن گندم سایر محصولات گرانولی دیگر مثل حبوبات، برنج، جو، آجیل، کتان، ارزن و بذر ها را بوجاری می کند.

برای بهینه کردن روند تولید گندم یک دست بودن گندم از نظر سایز و ظاهر اهمیت دارد. که باید اشاره کرد سرعت و دقت دستگاه بوجاری می تواند در کاهش دادن هزینه های تولید محصول از جمله استخدام کارگر و افزایش کیفیت محصول نهایی تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

 

جداسازی دانه های گندم از ناخالصی های همراه  آن

فیلتر های دستگاه بوجاری گندم مواد ناخالصی را که با دانه های گندم مخلوط شدند جدا می کند و به جای کار غربال کردن توسط نیروی انسانی که مدت زمان زیادی لازم است صرف آن شود دانه های گندم را جدا سازی می کند.

ناخالصی هایی که همراه با گندم برداشت می شوند شن، گرد و غبار، بذر گندم، چوب، علف های هرز هستند که برای جدا کردن آن ها از دانه های گندم باید انرژی و زمان زیادی را صرف کرد. اما تنها با زدن چند دکمه می توان با سرعت و دقت کافی دانه های گندم را از مواد غیر آن جدا کرد.

بوجاری سیار گندم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری خاکشیر

سازنده ی دستگاه بوجاری گندم و خاکشیر

رودیاکو سازنده ی دستگاه بوجاری گندم و خاکشیر است که ماشین آلات مختلف صنعتی را …