صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / شرکت سازنده دستگاه بوجاری کرج کمالشهر

شرکت سازنده دستگاه بوجاری کرج کمالشهر

رودیاکو شرکت سازنده ی دستگاه بوجاری کرج کمالشهر است که انواع مختلف ماشین آلات صنعتی را برای فرآوری محصولات متنوع غذایی و بذر گیاهان ارائه می کند. دستگاه بوجاری در کسب و کارهای بزرگ و کشاورزی و حتی در کار های کوچک که در منازل و کارآفرینی ها استفاده ی گسترده ای دارد.

سازنده ی دستگاه بوجاری

انواع دستگاه بوجاری:

دستگاه بوجاری بستگی به نوع محصولی دارد که شما می خواهید آن را تفکیک و جدا سازی کنید. وقتی مشتریان در مورد نوع دستگاهی که می خواهند خریداری کنند از ما مشورت می گیرند اولین سوالی که از آن ها می پرسیم این است که نوع محصول شما چیست.

هر محصولی که قابل کشت باشد نیاز به تفکیک شدن و طبقه بندی دارد. سازنده ی دستگاه بوجاری بسته به نوع محصول سه مدل را عرضه می کند:

دستگاه بوجاری بذری

دستگاه بوجاری دامی

دستگاه بوجاری آردی

تفاوت عمده ی این سه نوع درسرند هایشان است. سرند همان صفحات فلزی است که محصول از آن عبور می کند تا از ناخالصی های همراه با آن جدا شود.

ناخالصی های سبک، سنگین و متوسط با عبور از سرند ها جدا می شوند و در آخر فقط محصول خالص و یک دست شما از دستگاه خارج می شود.

بعضی از مشتریان ما علاوه بر اینکه می خواهند محصولات خالص به دست بیاورند می خواهند آن ها را از نظر اندازه و رنگ و ساختار طبقه بندی کنند و هر طبقه را با قیمت متفاوت به دست مصرف کننده ی خاص خود برسانند.

دستگاه بوجاری کرج

اگر بخواهیم مثال بزنیم یکی از انواع آن پسته است که در موارد مختلفی مصرف می شود. مغز پسته کامل برای فروش در خشکبار فروشی ها و صادرات و پسته ی خرد شده نیز در تولید سوهان و بستنی استفاده می شود.

جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه بوجاری، دستگاه سورتینگ است که اساس کار الکترونیکی دارد و با لیزر چشمی کار می کند و قیمت بالاتری هم دارد.

دستگاه بوجاری برای بوجاری کردن مواد مختلف غلات، دانه های گرانولی مثل لوبیا، عدس، نخود، صنایع شیمیایی، گیاهان دارویی استفاده می شود.

سازنده ی دستگاه بوجاری

عملکرد دستگاه بوجاری:

اساس کار دستگاه بوجاری الکترومکانیکی است و با مکش و دمش هوا و تکان خوردن سرند ها ناخالصی ها جدا می کند. در عبور از سرند ها همزمان کار طبقه بندی نیز انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مسئول فروش دستگاه ها تماس بگیرید و مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

دستگاه بوجاری سازنده

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه بوجاری کشمش تک فاز خانگی سیار

خرید دستگاه بوجاری کشمش تک فاز که بتواند با کمترین هزینه برق تک فاز، نیاز …