صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / دستگاه بوجاری گندم / سازنده ی دستگاه بوجاری گندم و خاکشیر

سازنده ی دستگاه بوجاری گندم و خاکشیر

رودیاکو سازنده ی دستگاه بوجاری گندم و خاکشیر است که ماشین آلات مختلف صنعتی را تولید می کند. دستگاه بوجاری مناسب برای محصولاتی که اندازه ی ریز دارند نظیر گندم و خاکشیر باید دقت بالایی داشته باشد چرا که ناخالصی های همراه آن نیز کوچک و ریز هستند.

دستگاه بوجاری خاکشیر و گندم

دستگاه مناسب برای بوجاری محصولات ریز:

برای مصرف کنندگان مواد غذایی اهمیت زیادی دارد که محصولاتی که خریداری کرده اند یک دست و تمیز باشند و تولید کنندگان هم در این زمینه نیاز دارند که بتوانند حجم انبوهی از محصولات خود را در مدت زمان کوتاهی با دقت و کیفیت بالایی خالص سازی کنند.

دستگاه بوجاری برای کشاورزان و مزرعه داران یکی از اقلام ضروری است. دستگاه بوجاری گندم و خاکشیر می تواند نیاز این افراد را بر طرف کند و در زمان بسیار کمی تناژ بالایی از تولیدات را بوجاری کند.

سازنده ی دستگاه بوجاری خاکشیر

ویژگی های دستگاه بوجاری

دستگاه بوجاری گندم و خاکشیر مجهز به سرند هایی است که می تواند کوچکترین ناخالصی ها را همچون شن، خاک و خاشاک، گرد و غبار، فضولات حیوانی را جدا سازی کند.

سرند ها صفحاتی شبیه توری غربال هستند و بر اساس اندازه مواد ناخالصی را تفکیک می کند. دستگاه بوجاری دارای چندین صفحه سرند از جنس فلز مرغوب است که پس از مدت ها برخورد با دانه های محصولات و برخورد و اصطکاک با آن ها به همان شکل اول می مانند.

سرند اول در ابتدا آشغال های با اندازه ی بزرگ مثل چوب را جدا می کند. سرند دوم ناخالصی های با اندازه ی متوسط مثل شاخ و برگ درختان و کلوخ را از محصول پاک می کند و سرند سوم موارد ریزتر همچون خاک و شن و گرد و غبار را تمیز می کند.

البته باید بگوییم دستگاه بوجاری گندم و خاکشیر برای پاک کردن سایر مواد با اندازه ی ریز مثل کنجد، جو و برنج نیز استفاده می شود.

دستگاه گندم بوجاری

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه گندم بوجاری کوچک

فروش دستگاه بوجاری گندم سیار کوچک خانگی

بیشترین تقاضای خرید دستگاه بوجاری گندم سیار کوچک خانگی از سوی کشاورزان بومی و بنکداران …