صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید دستگاه بوجاری کشمش تک فاز خانگی سیار

خرید دستگاه بوجاری کشمش تک فاز خانگی سیار

خرید دستگاه بوجاری کشمش تک فاز که بتواند با کمترین هزینه برق تک فاز، نیاز یک کار خانگی، کارگاهی یا فروشگاهی را مرتفع نماید، بسیار می تواند در راه اندازی یک کسب و کار تاثیر داشته باشد. سیار بودن مزیتی است که کارایی بسیار راحتی برای آن خواهد داشت.

دستگاه سورتینگ کشمش

دستگاه بوجاری کشمش چیست؟

کشمش محصولی است که در استان های مختلف من جمله همدان در تناژ های سنگین تولید می شود.

کشمش را از انگور می گیرند و برای تبدیل انگور به کشمش یک پروسه سنگین صورت می گیرد که امروزه با دستگاه خشک کن انگور به کشمش، سرعت این روند بسیار افزایش می یابد.

دستگاه بوجاری کار جدا کردن چوب کشمش و پاک کنی کامل آن را انجام می دهد.

علاوه بر پاک کنی کار دیگری که بسیار مهم است، تمیز کردن کشمش ها از هر گونه خاک است که دوباره این دستگاه با درصد بالایی این کار را انجام می دهد.

دستگاه بوجاری کشمش

سفارش ساخت دستگاه بوجاری کشمش

دستگاه ما توانایی بالایی در پاک کنی کشمش را دارد و به راحتی می تواند این کار را توسط سرند های خود و همچنین بهره گیری  از سیستم ویبره یا باد به انجام برساند که چوب و هر چه به غیر از کشمش باشد از محصول جدا نماید.

امروزه بسیاری از تولید کننده ها بر آن هستند که محصول شان را به صورت مستقیم به بازار عرضه کنند، اما متاسفانه مسئله ای که در این زمینه وجود دارد، نداشتن سیستم بسیار قوی در زمینه بوجاری است که اگرم باشد با قیمت های بالایی خریداران و کشاورزان مواجه می شوند و از خرید آن دست می کشند.

فروش دستگاه سورتینگ کشمش

دستگاه کوچک سیار ما تمامی این مشکلات را حل کرده است و به راحتی می تواند نیاز مشتریان را بر طبق آنچه که می خواهند یعنی تمیز کردن تا حد بسیار بالایی برای انواع کشمش به همراه داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه گندم بوجاری کوچک

شرکت سازنده دستگاه بوجاری کرج کمالشهر

رودیاکو شرکت سازنده ی دستگاه بوجاری کرج کمالشهر است که انواع مختلف ماشین آلات صنعتی …